Organisatsioonikliima hindamine

Tugiraamistik on oluline organisatsiooni arengu piisavaks planeerimiseks, vajalike muutuste rakendamiseks ja hindamiseks. Organisatsiooni ja selle töötajaid mõjutavad igasugused protseduurilised, struktuurilised, strateegilised ja meeskonna moodustamises toimunud muutused.

Organisatsiooni mikrokliima on iga juhi peamine ülesanne ning edumeelse ettevõtte suurim väljakutse on töötajate motiveerimine koos ametialase ja isikliku võimekuse hindamisega. Õnneks ei jäta organisatsioonikliima hindamisel kasutatavad 73 ainuomast näitajat vastamata mis tahes küsimusele.

6+74

Deemi organisatsioonikliima hindamise vahendil on 74 ainuomast parameetrit, mis jaotuvad kuueks mikrokliima elemendiks

„See päev, mil me avasime oma esimese tootmistöökoja, oli esimene parim asi, mis mulle selles ettevõtluses juhtus. Teine oli siis, kui sain kätte oma esimese Deemi aruande ja meie korporatsioonil õnnestus personali muutuste juhtimisel edestada kõiki tulevikuprobleeme.“

Carl Fender

ütles CAF Corporate Groupi president

Deem on organisatsioonikliima hindamise vahend, mis põhineb personali analüüsil ja muutuste kontrolli mudelil ning mis hõlmab järgmist kuut kriitilise tähtsusega tegurit, mis mõjutavad organisatsiooni mikrokliimat:

  • Töö efektiivsus
  • Organisatsiooniline õiglus
  • Juhendaja hinnang
  • Meeskonnatöö
  • Motiveerimine
  • Oskuste väärtus

Nende organisatsiooni mikrokliima elementide samm-sammult hindamine ning sellest tulenev tulemuste analüüs võimaldab parandada olemasolevaid organisatsiooniprotsesse ja arendada uusi. Sel moel tagab organisatsioonikliima regulaarne hindamine ettevõttele katkematu arengu ja sellest saab iga muutuse põhiargument.

Deem

 

Täitke taotlus

Kas soovite rohkem teada saada? Võtke meiega ühendust