Juhtimisoskuste hindamine

Süstemaatiline ja regulaarne juhtimisoskuste hindamine võimaldab organisatsioonidel mõõta isiklike ja professionaalsete oskuste arengut juhtimistasandil ning säilitada kontroll sisemiste tegurite üle, mis mõjutavad ettevõtte tõhusust ja organisatsioonikliimat.

Deemi organisatsioonikliima hindamismeetodite kohaselt mõjutab 6 või rohkemast töötajast koosneva meeskonna juht keskmise suurusega ja suurtes ettevõtetes otseselt 35% ulatuses töötajate rahulolu, kaasatuse, ametialase kokkusobivuse ja motiveerituse näitajaid. Suurema kui 15 töötajast koosneva meeskonna juht mõjutab otseselt vastavalt rohkem kui 46%.

200+

juhtidest on osalenud Indigroupi juhtimishindamise projektides 2020. aastal.

Indigroupi spetsialistid viivad läbi juhtimisoskuste hindamist keskendudes juhtide põhilistele omadustele, millega määratakse kindlaks nende võime võtta vastutust ja hinnata oma alluvate töökeskkonda. Juhtimisoskuste hindamine põhineb viiest omavahel seonduvast küsimustikust koosneval komplektil, mis koosnevad suletud ja avatud küsimustest ning probleemsest situatsioonist lähtuvast intervjuust. Erinevate kategooriate küsimused on hindamisintervjuu ajal selekteerivalt segi paisatud, et säilitada vestlusele ainuomane ülesehitus ning hinnangu kehtivus.

MAR (Manager Assessment Report ehk juhi hindamise aruanne) põhineb võrdleva analüüsi põhimõttel, mis pakub võimalust hinnata nii iga juhi tulemuslikkust ning arvutada juhtimismeeskonna keskmisi professionaalseid ja isiklikke näitajaid.

Täitke taotlus

Kas soovite rohkem teada saada? Võtke meiega ühendust